Photoshop Resmi Karakalem Yapmak

  • Ana Sayfa » Photoshop
  • 11 Şubat 2018 - 10:18:37
Photoshop Resmi Karakalem Yapmak

Photoshop Resmi Kara Kalem Yapmak Fotoğrafçılıkta çalışan çoğu insan Photoshop programında da çalışıyor. Bugün, fotoğraflarınız arasında fark yaratmak için kullanabileceğiniz bir efekt oluşturma hakkında bilgi vereceğim. Fotoğraflarınızı fotoğraf makinenizle nasıl fotoğraflara dönüştürdüğünüzü anlatmaya çalışacağım. Fotoğraflarınızın sanki elle çizilmiş gibi, kömür ile çizilen resme dönüştürüp resmi farklı göstermeyi amaçlıyoruz. Fotoğrafları karakalem haline getirme Öncelikle, resmimizi açacağız. […]

Photoshop Resmi Kara Kalem Yapmak
Fotoğrafçılıkta çalışan çoğu insan Photoshop programında da çalışıyor. Bugün, fotoğraflarınız arasında fark yaratmak için kullanabileceğiniz bir efekt oluşturma hakkında bilgi vereceğim.

Fotoğraflarınızı fotoğraf makinenizle nasıl fotoğraflara dönüştürdüğünüzü anlatmaya çalışacağım. Fotoğraflarınızın sanki elle çizilmiş gibi, kömür ile çizilen resme dönüştürüp resmi farklı göstermeyi amaçlıyoruz.

Fotoğrafları karakalem haline getirme

Öncelikle, resmimizi açacağız.
Resmi açtıktan sonra, resmi Siyah Beyaz yapmak için Görüntü Ayarı-Desaturate üzerine tıklayın. Sonra aynı katmandan bir kat daha kopyalarız.
Şimdi üst katmana tıklayın ve görüntü ayarlamasını tekrar tıklayın. Hemen renk katmanından katmana geçiyoruz.
Sonunda Filter-Blur-Gauss Bulanıklığı efektini 2.8 olarak veriyoruz ve sonuçlandırıyoruz.
İzle öğren Photoshop, After Effectcs eğitimi ve diğer konular da açıklayıcı bilgilerin yer aldığı platform.

  • Etiketler
  • Yorumla
Reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz