İnstagram’ı Bilgisayardan Kullanmak
  • Ana Sayfa » İnternet
  • 19 Aralık 2017 - 07:08:47
İnstagram’ı Bilgisayardan Kullanmak

Bilgisayardan instagram kullanma Bilgisayarınızdan instagrama bağlanmak ve dm doğrudan mesaj, canlı yayın, bilgisayarınızdan fotoğraf çekmek gibi tüm işlemleri yapmak için aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz. Basit olabilir ama bilgi paylaşmak güzeldir. Instagram hesabınızı bilgisayardan yönetmek için herhangi bir uygulama veya eklenti kurmanız gerekmez. Instagram web adresine giriş yapmak için Google Chrome tarayıcınızdaki instagram’ı tıpkı telefonunuzdaki instagram uygulamasını kullandığınız […]

Bilgisayardan instagram kullanma
Bilgisayarınızdan instagrama bağlanmak ve dm doğrudan mesaj, canlı yayın, bilgisayarınızdan fotoğraf çekmek gibi tüm işlemleri yapmak için aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz. Basit olabilir ama bilgi paylaşmak güzeldir.
Instagram hesabınızı bilgisayardan yönetmek için herhangi bir uygulama veya eklenti kurmanız gerekmez. Instagram web adresine giriş yapmak için Google Chrome tarayıcınızdaki instagram’ı tıpkı telefonunuzdaki instagram uygulamasını kullandığınız gibi kullanabilirsiniz.

İşlemler oldukça kolay. Hatta amatör bilgisayar kullanıcıları bile işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Diyagramı kullanmak için Chrome geliştirici aracını kullanacağız. Geliştirici araçlarına erişmek için F12 kısayolunu kullanabilirsiniz.
Bilgisayardan instagram kullanma
Chrome tarayıcımızdan www.instagram.com’a giriş yaparak instagram hesabımıza giriş yapıyoruz.

Hesabımıza girdikten sonra, F12 kısayol tuşuna basarak Chrome geliştirici araçlarını açın.
Ekran telefonlarının sağ üst köşesinde ve simgesini görmüyorsanız tabletin simgesini (Toggle device toolbar) göre, Ctrl + Shift + M tuşunu tıklayarak kısayol tuşuna basabilirsiniz.
Simgeyi tıkladıktan sonra, ekranı yenileyin. (F5)

Chrome instagram
Instagram sayfasının görünümünün, ekran yeniden yazıldıktan sonra mobil uygulamadaki görünümüyle aynı olduğunu fark edebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuzdan kullandığınız menü ile aynı menüleri kullanarak instagram’ı kullanmaya devam edebilirsiniz.
Ayrıca, sayfanın üst kısmındaki menüden görüntü çözünürlüğünü seçebilir veya sayfayı telefon, marka modele göre görüntüleyebilirsiniz.
Bilgisayardan bir instagram kullanma
Örneğin, bir bilgisayardan resim yüklemek için; resim ekleme menüsünü tıklayın.
Görüntülenen ekrandan, resim dosyasına giden yolu gösterecek şekilde indirebilirsiniz. Fotoğraf yükleyin, mesaj gönderin, canlı yayınları izleyin, vb. Tüm işlemleri bu şekilde yapabilirsiniz.
Bilgisayardan instagram resim yükleyin
Bu, bir bilgisayardan instagram’ı kullanmanın en pratik yoludur. İşlemle ilgili endişelerinizi veya görüşlerinizi bize gönderirseniz tekrar size yardımcı olabiliriz. Instagram’ı bilgisayardan kullanmak için pek çok web uygulaması göreceksiniz. Bu uygulamalarla, bilgisayarınızı tüketmeden tarayıcıların mobil öykünme özelliğini kullanabilirsiniz.
Şemayla ilgili olarak ilgilendiğiniz diğer bilgileri sitemizi arayabilirsiniz.

  • Etiketler
  • Yorumla
Reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz