Etik Politikamız

Etik Politikası

İzleöğren’e katkıda bulunan kişiler, İzleöğren.net ve ilişkili sitelerde (“Site”) içerik oluşturan ve yayınlayan bağımsız yüklenici olarak editörlerdir. Katkıda bulunanların kısmen, oluşturduğu içerik miktarına ve / veya oluşturduğu içeriği içeren Sitenin sayfa görüntülemelerine göre telafisi yapılır. Yani eklenen içerik silinse bile yeri doldurulmaktadır. İzleöğren, sözleşme gereği, katkıda bulunanların Bilim Teknoloji Bakanlığı yasal şartları da dahil olmak üzere yüksek etik standartları ve tüm yasal gereksinimleri sürdürmesini gerektirir. İzleöğren değil, katkıda bulunanların bu standartlara uymalarından kendileri sorumludur. Bu katkıda bulunanlar ve diğer yazarlar, yalnızca pratik değil aynı zamanda güvenilir olduklarını düşündükleri tavsiye ve bilgi sağlar. Bu katkıda bulunanlar ve diğer yazarlar içeriğinden yazar sorumludurlar ve bu içerik İzleöğren’da “OLDUĞU GİBİ” olarak hazırlanmıştır. Siteye erişim, Kullanım Şartları (feragatnameler de dahil olmak üzere).

Kullanım Şartları

“Site” veya “İzleöğren”, Ortamdan bağımsız olarak İzleöğren tarafından sunulan herhangi bir bilgi veya hizmeti içerecek ve bağlı bulunduğumuz web sitelerini, mobil uygulamaları, videoları ve sunduğumuz uygulamaları içermekte ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere yeniler de dahil edilecektir. Siteyi veya herhangi bir bölümünü, bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda, (geçici veya kalıcı olarak) değişiklik, askıya alma veya durdurma hakkını saklı tutarız.
Site, genel kullanıcılar için tasarlanmamıştır. Fakat yasal olarak 13 yaşın altındaysanız, bize kişisel bilgiler içeren herhangi vermeyin.
Siteyi veya içeriğinin herhangi birinin Türkiye dışında erişilebilir veya uygun olduğunu iddia etmiyoruz. Siteye erişim bazı kişiler tarafından veya bazı ülkelerde yasal olmayabilir. Siteye ülkemiz dışından erişirseniz, bunu kendi inisiyatifinizle yaparsınız ve yerel yasalara ve düzenlemelere uyulmasından kendiniz sorumlu olursunuz.

Kişisel Feragat Kuralları

Site aracılığıyla sunulan bilgiler, yalnızca kullanıcının bilgilendirme amaçlı olup, kullanıcının kendi inisiyatifi dâhilinde “olduğu gibi” aktarılır verilir. İzleöğren, bilginin doğruluğuna, kalitesine veya eksiksizliğine ilişkin hiçbir garanti vermez ve İzleöğren, bilgilerin herhangi bir hatasında, ihmalinde veya yanlışlıkla veya herhangi bir kullanıcının bilgilerin güvencesine karşı sorumlu veya yükümlü değildir. Kullanıcı, bilgilerin kişisel kullanımına uygun olduğunu doğrulamakla yalnızca sorumludur.

Kullanım Koşullarını Değiştirme Hakkımız

Kullanım Koşullarını istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır. Bu sayfayı düzenli olarak kontrol etmelisiniz. Değişiklikler Sitede görünecek ve değişiklikleri bildirdiğimizde geçerli olacaktır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz demek, değişiklikleri kabul etmeniz demektir.

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz