Ankara Nakliyat
  • Ana Sayfa » Genel
  • 8 Ağustos 2018 - 14:36:48
Ankara Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat Ankara civarında oturuyor ve taşınmak için güvenilir, hızlı ve sigortalı taşımacılık yapan bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ankara Nakliyatın hizmetlerinde yer alan evden eve nakliyat ve diğer nakliye hizmetleri veren Ankara Nakliyat. Taşıma sürecini ücretiz ekspertiz hizmetiyle başlatıyor, taşınma sürecini planlıyoruz. Taşınacak eşyaların miktarı ve niteliğine uygun ambalaj malzemeleriyle dilerseniz paketlemenizi […]

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara civarında oturuyor ve taşınmak için güvenilir, hızlı ve sigortalı taşımacılık yapan bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ankara Nakliyatın hizmetlerinde yer alan evden eve nakliyat ve diğer nakliye hizmetleri veren Ankara Nakliyat. Taşıma sürecini ücretiz ekspertiz hizmetiyle başlatıyor, taşınma sürecini planlıyoruz. Taşınacak eşyaların miktarı ve niteliğine uygun ambalaj malzemeleriyle dilerseniz paketlemenizi de biz yapıyoruz.

Sigortalı ve Asansörlü Taşıyoruz

Sigortalı taşımacılık hizmeti veren Ankara Nakliyat lüzumlu durumlarda asansörlü taşımacılık da yapmaktadır. Eğer apartman koridorları, merdivenleri dar ölçülerdeyse veya taşınmanın söz konusu olacağı katlar yüksek katlarda bulunuyorsa asansörlü taşımacılığın vakti gelmiş demektir. Bazı yapılarda ise yönetimler tarafından apartman asansörleri kullanıma kapatılmaktadır. Bu ve benzeri durumlarda en sağlıklı çözüm asansörlü taşımacılık olmaktadır. Bakımları tam ve zamanında yapılan asansörlerimizle süratli ve güvenli bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Yeni model araçlardan müteşekkil araç filomuzun da bakımları tamdır.

Her Bütçeye Uygun Taşıma Çözümleri

Ayrıca bütün faaliyetlerimizi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın denetimi altında gerçekleştiriyor, bütün belgelere sahip olarak taşımacılık yapıyoruz. Kargo maliyetlerinin yüksek olabildiği günümüzde parça eşya taşımacılığı yaparak müşterilerinin bütçesini rahatlatan Ankara Evden Eve Nakliyat kurumsal taşımacılık konusunda da işyeri sahiplerinin yüzünü güldürmektedir. Sigortalanan eşyalarınız itina ile yeni adresine takılır ve kurulumları gerçekleştirilir. Müşteri ilişkileri konusunda eğitim almış olan ekibimiz her zaman güler yüzlü ve çözüm odaklı bir davranış sergilemektedir. Paketleme işini bize bıraktığınızda size kişisel eşyalarınızı yanınıza almak kalacaktır. Eşyalarınızın güvenle ve süratle taşınması için gerekli bütün tedbirleri alan Ankara Nakliyat sözleşme düzenleyerek ve imza altına alarak taşıma faaliyetini icra etmektedir. Bu şekilde taşıma konusunda gizli maliyetler oluşması gibi riskler de ortadan kalkmış olmaktadır.

  • Etiketler
  • Yorumla
Reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz