Adobe Photoshop Cs5 Özellikleri

  • Ana Sayfa » Photoshop
  • 13 Mart 2013 - 22:45:42
Adobe Photoshop Cs5 Özellikleri

Adobe photoshop özelliklerinden biraz bahsetmek istedim videomuzu izlediğiniz de bu özellikleri daha iyi kavraya bilirsiniz. Cs 5 in özelliklerini daha iyi kullanmanız açısından bu video dört dörtlüktür. Basit olabilir ama bilgi paylaşmak güzeldir. İzle öğren. Süit tamamen devrim niteliğinde. Bugün en iyi yaratıcı takım olduğunu söyleyenler var. Photoshop CS5 CS5 paketinde, Photoshop benim en iyi tavsiye […]

Adobe photoshop özelliklerinden biraz bahsetmek istedim videomuzu izlediğiniz de bu özellikleri daha iyi kavraya bilirsiniz. Cs 5 in özelliklerini daha iyi kullanmanız açısından bu video dört dörtlüktür. Basit olabilir ama bilgi paylaşmak güzeldir. İzle öğren.

Süit tamamen devrim niteliğinde. Bugün en iyi yaratıcı takım olduğunu söyleyenler var.

Photoshop CS5

CS5 paketinde, Photoshop benim en iyi tavsiye ve yazılımım. CS5 sürümünde hangi yeni özellikler var.

1-İçerik Duyarlı Dolgu

Kabaca seçerek görüntünüzdeki herhangi bir nesneyi yok edebilirsiniz. Seçilen alanı sildikten sonra oluşturulan alan, çevreleyen dokuların mükemmel işlenmiş özellikleriyle doldurulur.

Örneğin, bir duvarın önünde duran bir kişiyi seçtiğinizde, bu alan, duvarın geri kalanından doku hareket ettirilerek otomatik olarak doldurulabilir

2-Kukla Çözgü
Çözgü özelliği bu araçta bir adım ileride. Nesnedeki belirli birleşim noktalarını tanımlar ve bu eklemlerin birbirine göre şekillenmesine yardımcı olur.

3- Seçim özellikleri

Seçim araçlarındaki iyileştirmeler, daha kesin seçimler yapılmasını sağlar. Bu sayımda saç, kürk ve diğer görselleri seçmek daha da kolay.

4- Gelişmiş görsel işleyici

Yenilenen Camera Raw 6 sayesinde, yüksek ISO değerlerinde noiseller bile en aza indirilebilir.

5- Çalışma alanı iyileştirmeleri

Daha önce tartışılan Mini Köprü, Photoshop iş akışına dahil edilmiştir. Bunun yanında ayarlanabilen çalışma alanı, Web Galerisi, otomatik görüntü düzeltme, birden fazla katmanın opaklığını aynı anda değiştirebilirsiniz …. öne çıkacak yeniliklerden ….

6- Gelişmiş HDR

Özellikle fotoğrafçılar çok mutlu olacaklar. Yeni Photoshop CS5, gelişmiş HDR (Yüksek Dinamik Aralık) özellikleriyle birlikte gelir. Otomatik “Hayalet Kaldırma”, HDR görüntülerinde hayalet alanlarını otomatik olarak düzeltir. Yeni kontrollerle, eskisinden çok daha hızlı ve daha kontrollü.

Ve 64 bit desteği ile hızlı bir çalışma ortamıyla yenilik çok.

 

  • Yorumla
Reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz