Web Tasarım Photoshop
Web Tasarım Photoshop

Bir programcı olarak herhangi bir tasarım yapmadan ilk olarak planlama yaparım. Daha sonrasında ise photoshop ile web tasarımını oluştururum. En son kodlamaya geçerim. Bu işin algoritması bu şekilde işliyor. Güzel, can alıcı web site tasarımlarını ancak photoshop yardımı ile yapacağınızı unutmayın. Farklı tasarımlar yaratırken hayal gücünüzün yanında ziyaretçilerin rahatlık ile kullanabileceği tasarımlar olmalıdır. Responsive tasarımların […]

Bir programcı olarak herhangi bir tasarım yapmadan ilk olarak planlama yaparım. Daha sonrasında ise photoshop ile web tasarımını oluştururum. En son kodlamaya geçerim. Bu işin algoritması bu şekilde işliyor. Güzel, can alıcı web site tasarımlarını ancak photoshop yardımı ile yapacağınızı unutmayın. Farklı tasarımlar yaratırken hayal gücünüzün yanında ziyaretçilerin rahatlık ile kullanabileceği tasarımlar olmalıdır. Responsive tasarımların şu günler de popüler olmasından dolayı photoshop ile web tasarım işleri daha da arttı. Önceden tek tip yapılırken şimdiler de ise iki bazen üç adet ayrı tasarım oluşturmak zorunda kalabiliyoruz.

Umarım videomuzu izlediğiniz de kimseden yardım almadan kendi web sitenizi photoshop ile çizebilirsiniz. Basit olabilir ama bilgi paylaşmak güzeldir. İzle öğren.

  • Etiketler
  • Yorumla
Reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz