Photoshop Programları

 • Ana Sayfa » Photoshop
 • 26 Şubat 2016 - 11:12:48
Photoshop Programları

Photoshop programları nelerdir? Hangi photoshop programları kullanılmalıdır ? Basit olabilir ama bilgi paylaşmak güzeldir. İzle öğren. Adobe Photoshop CC Adobe Photoshop Album Starter Edition 3.2 Adobe Photoshop Lightroom 5 Adobe Photoshop Elements 13 Adobe Fireworks CS6 Ulead Photo Express FaceFilter 3.02.1821.1 Adobe Camera Raw 9.3 Adobe InDesign CC Free Opener 2.5.0.0 Pixia 6.0.2 HD View Utilities […]

Photoshop programları nelerdir? Hangi photoshop programları kullanılmalıdır ? Basit olabilir ama bilgi paylaşmak güzeldir. İzle öğren.

Adobe Photoshop CC
Adobe Photoshop Album Starter Edition 3.2
Adobe Photoshop Lightroom 5
Adobe Photoshop Elements 13
Adobe Fireworks CS6
Ulead Photo Express
FaceFilter 3.02.1821.1
Adobe Camera Raw 9.3
Adobe InDesign CC
Free Opener 2.5.0.0
Pixia 6.0.2
HD View Utilities 1.11
Xion 1.5 ß 155
Caesium 1.7.0
WebGrafik 1.1.0
Hornil StylePix 1.14.5.0
Free Viewer 2.0.1.0
Helicon Photo Safe 4.80

Photoshop programları nedir ? Photoshop programları bilgisayarlarınıza yada cep telefonlarınıza indirerek resimlerinize düzenleme ve yazı yazma gibi işlevleri yaptığımız programlar topluluğudur.

Adobe Photoshop CC

Dijital görüntü işleme ve düzenlemeye yönelik endüstri standardı olan Adobe Photoshop, kapsamlı bir profesyonel rötuş araçları paketi sunar. Ayrıca, ilham vermek üzere tasarlanmış güçlü düzenleme özellikleriyle donatılmıştır.

Adobe Photoshop Album Starter Edition 3.2

Dijital Fotoğraflarınızı Kolayca Bulun, Düzenleyin ve Paylaşın • Hatıralarınızı kolaylıkla paylaşın • Kusurları saniyeler içinde düzeltin • Fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde bulun Kolay, eğlenceli ve ücretsiz! Adobe Photoshop Album Starter Edition ile dijital fotoğrafçılığın temellerini keşfedin.

Adobe Photoshop Lightroom 5

Adobe Photoshop Lightroom, Mac OS X ve Microsoft Windows için Adobe Systems tarafından geliştirilmiş bir fotoğrafçılık programıdır.Lightroom, üst gölgeleme ve işlem vurgulama teknolojisiyle kendi fotoğraf albümünüzü oluşturmanızı sağlıyor.

Adobe Photoshop Elements 13

En çok satan tüketici fotoğraf düzenleme yazılımı Adobe® Photoshop® Elements 11 resimleri güçlü, kullanımı kolay seçeneklerle düzenlemenize ve bunları baskı, web, Facebook ve diğer yöntemlerle paylaşmanıza yardımcı olur. Günlük anlık çekimlerinizi heyecan verici fotoğraflara kolaylıkla dönüştürebileceğinizin bilincinde olarak anı yaşayın.

Adobe Fireworks CS6

Adobe® Fireworks® CS6 yazılımı, kod yazma işlemlerine gerek duyulmadan web siteleri ve mobil uygulamalar için etkileyici tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olur. Yazılımı kullanarak popüler tablet ve akıllı telefonlar için oluşturulmuş vektör ve bit eşlem görüntüleri, taslaklar, 3B grafikler ve etkileşimli içerikler sunabilirsiniz. Mobil iletişim ve tablet uygulamaları için hızlı bir şekilde prototipler tasarlayın

Ulead Photo Express

Oldukça basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan Ulead Photo Express 6 ile resimlerinizin üzerinde zorlanmadan değişiklik ve rötuş yapabilirsiniz. Farklı özellikleri sayesinde resimlerdeki kırmızı gözü kaldırabilir ve photoshoptaki bir çok efekti rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

FaceFilter 3.02.1821.1

İstediğiniz resimdeki yüzün hatlarını kolaylıkla değiştirebilmenizi sağlayacak başarılı bir resim düzenleme programıdır. FaceFilter’i özelliklede photoshop kullanıcıları beğeneceklerdir, photoshopda uzun süren uğraşlarda resimlerdeki yüzleri değiştirmek yerine bu program sayesinde anında basit işlemler sonunda istenilen işlemi başarabilirsiniz. Kullanımı da oldukça kolay ve zevkli bir programdır.

Adobe Camera Raw 9.3

Adobe, Photoshop CS5 için Raw formatındaki dosyaları işleyebilmeye olanak sağlayan Camera Raw eklentisi.

Adobe InDesign CC

Adobe InDesign, tasarım ve tipografi üzerinde piksel kalitesinde kontrol sağlamanıza olanak sunan çok yönlü bir masaüstü yayıncılık yazılımıdır. Baskı, tablet aygıtlar ve diğer ekranlar için şık ve ilgi çekici sayfalar oluşturun. Mizanpajları kolaylıkla uyarlayarak çeşitli sayfa boyutları, yönler veya aygıtlarda mükemmel görünmelerini sağlayın.

Free Opener 2.5.0.0

Free Opener, hiçbir ek yazılıma ihtiyaç duymadan Microsoft Office, Adobe PDF gibi onlarca dosya formatını görüntülemenizi sağlayan ücretsiz bir programdır.

Pixia 6.0.2

Tamamen ücretsiz bir photoshop alternatifidir. Gayet basit ve ücretsiz oluşu ile resim düzenlemeye ilgisi olan bir bilgisayar kullanıcısının dikkatini çekmeyi başaran bir programdır. Photoshop programında yapacağınız birçok kolay efekti pixia ile de kolayca hazırlayabilirsiniz.

HD View Utilities 1.11

Adobe Photoshop CS2 ve CS3 için HD Photo (Windows Media Photo) eklentisi. HD formatı WDP ve HDP uzantısı ile görünmektedir. Bu eklenti sayesinde Adobe Photoshop ile WDP ve HDP uzantılı HD Photo dosyalarını açabileceksiniz

Xion 1.5 ß 155

Çok gelişmiş arayüz değiştirme özellikleri bulunan ücretsiz bir mp3 çalma programı. Skin dosyaları photoshop ile düzenleme yapabileceğiniz PSD formatındadır ve kendi arayüzünüzü kolaylıkla yapabilirsiniz.

Caesium 1.7.0

Caesium, resim ve fotoğraflarınızın dosya boyutlarını orijinal görüntü kalitesinden taviz vermeden %90’a kadar düşürmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Caesium ile resim ve fotoğraflarınızın dosya boyutunu azaltarak disk alanınızdan tassurruf edebilir, internet ortamında resim – fotoğraf indirme ve yüklemelerinizin süresini düşürebilirsiniz. Web sitesi sahibiyseniz, ziyaretçileriniz resimlerinizin yüklenmesi için uzun süre beklemek zorunda kalmazlar. Yaptığımız testte 860 KB’lik fotoğraf dosyasını uyguladığımız %80 sıkıştırma oranıyla 135 KB’a düşürmeyi başardı. Adobe Photoshop ise aynı sıkıştırma oranında yeni dosya 350 KB sonuç verdi.

WebGrafik 1.1.0

Butonları, sekmeleri, renk geçişleri olan arkaplanları genelde photoshop ile hazırlarız. Photoshop ile uğraşmaktansa, bu uygulama yardımıyla hızlıca butonlarınızı, sekmelerinizi form arkaplanlarınızı… (ya da akılınıza ne geliyorsa) oluşturabilirsiniz. WebGrafik, grafik şablonlarını agf uzantısıyla kaydedip açabilir. Yuvarlama yarıçapı istenen büyüklüğe ayarlanabilir

Hornil StylePix 1.14.5.0

Hornil StylePix, ücretsiz bir resim editörüdür. Genel olarak Photoshop’un temel işlevlerini bünyesinde barındıran bir program Hornil StylePix. Ücretsiz olması ve ufak boyutuyla hızlı işlem yapmanıza olanak tanıması artılarından…

Free Viewer 2.0.1.0

Free Viewer, birçok dosya biçimini görüntülemenizi ve düzenlemenizi sağlayan ücretsiz bir programdır.

Helicon Photo Safe 4.80

Helicon Photo Safe, fotoğraflarınızı gruplandırmanızı, üzerinde temel düzenlemeler yapmanızı ve özel olan fotoğraflarınızı şifre ile koruma altına almanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Helicon Photo Safe ile fotoğraf makinanızdan ya da telefonunuzdan elde ettiğiniz fotoğrafları takvim şeklinde görüntüleyebilir, aydınlık, kontrast, parlaklık, beyaz dengesi, kırpma, döndürme gibi temel düzenlemeleri yapabilir, fotoğraflarınızı farklı gruplar halinde farklı şifreler ile koruyabilirsiniz.

 • Etiketler
 • Yorumla
 • Yorumlar
  • Bay Zade
  • 24 Aralık 2017 - 12:52:10
  • Sadece photoshop programını biliyordum. Bir sürü resim düzenleme programı varmış.

Reklam
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz