Online Fotoshop Yapma

 • Ana Sayfa » Photoshop
 • 5 Şubat 2013 - 11:08:40
Online Fotoshop Yapma

Online fotoshop yapma imkanı sağlayan çok güzel bir site var. Eğer bilgisayarınızda fotoshop programlarından herhangi biri kurulu değilse problem etmeyin bence hemen online fotoshop hizmeti sunan çok yararlı bir site var bu sitede normal fotoshop programında kullanmış olduğunuz araçların hepsi mevcuttur. Ben genel de resimleri boyutlandırmak için kullanırım. Bu siteye ücretsiz girebilirsiniz.  Basit olabilir ama […]

online photoshop uygulama - Online Fotoshop Yapma

online photoshop uygulama resmi

Online fotoshop yapma imkanı sağlayan çok güzel bir site var. Eğer bilgisayarınızda fotoshop programlarından herhangi biri kurulu değilse problem etmeyin bence hemen online fotoshop hizmeti sunan çok yararlı bir site var bu sitede normal fotoshop programında kullanmış olduğunuz araçların hepsi mevcuttur. Ben genel de resimleri boyutlandırmak için kullanırım. Bu siteye ücretsiz girebilirsiniz.  Basit olabilir ama bilgi paylaşmak güzeldir. Siteye girip fotoshop yapmak için TIKLAYIN.

Sosyal platformlarda giderek daha etkili fotoğraf paylaşımı gün geçtikçe yaygınlaştı. Bu proje ile insanlar fotoğrafçılık programlarını nasıl bulacaklarını kolayca bulabilirler. İnternetten bugünlerde çevrimiçi fotoğraf çekebileceğiniz bir siteyi sunacağız ve resimlerinizi istediğiniz gibi kolayca düzenleyip farklı efektler verebilirsiniz:

Her şeyden önce, https://pixlr.com/editor/ adresinde oturum açtık ve girdiğimizde aşağıdaki görüntüyü elde ettik.

Bu bölümden menüleri açıklayan 4 menü var:

Yeni bir resim oluşturun: Bu bölüme tıkladığınızda, program sıfırdan açılacak ve logo, görüntü ve görünmeyen tasarımlar oluşturmak için burayı tıklayabilirsiniz.
Bilgisayardan bir resim açın: Bu bölüm aslında en çok kullandığımız bölüm ve en çok ihtiyaç duyduğumuz bölümdür. Bilgisayardan bir resme tıkladığınızda, çeşitli
İstediğimiz resmi bilgisayarımızdan yükleyerek bu resimle ilgili fotoğraf çekme deneyimleri
URL’den resim açın: Bu bölümde, internette gördüğünüz bir fotoshop’taki bir dosyaya yapıştırdığınız çeşitli şeyler yapabilirsiniz.
Resmi kütüphanede açın: Burayı tıklarsanız, katılmak istediğiniz sitenin bir üyesi olarak bu bölümden yararlanabilirsiniz.
Buradan yazımızdaki hangi menüyü ve ne yaptığınızı takip edebilirsiniz. Fotoğraf yazmak, fotoğrafları kırpmak, fotoğrafları çeşitli efektler vermek, bu sitede siyah beyaz çalışmalar yapmak gibi çok iş yapabilirsiniz. Tüm menüleri kolayca anlayabilir ve çabucak çalışabilirsiniz.

Önceki metinlerimiz arasında yer alan Adobe Photoshop ile “Resimde siyah beyaz yapma” başlıklı yazımızda FotoShop ile fotoğrafları siyah beyaz yapmak, fotoğrafları photoshop ile siyah beyaz yapmak ve siyah beyaz photoshop’u kolayca yapmak hakkında bilgi var .

 • Yorumla
 • Yorumlar
  • yaşarcan
  • 8 Nisan 2013 - 21:45:38
  • beni kimse beğenmiyor

  • derya aydoğdu
  • 13 Nisan 2013 - 21:21:53
  • güzelmiş

Reklam
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz