İndirmeden Photoshop Yapma

İndirmeden Photoshop Yapabilir miyiz ?
Resim düzenleme aracı olarak photoshop proğramları kullanılır. Bu programlar genel olarak ve parça parça işlev yapabilirler. Ama dünyada en fazla adobe’nin ürünü olan photoshop cs sürümleri tercih edilmektedir. Resimlerini a-z ye bütün herşeyini değiştirebilir yada sıfırdan resim yapmanıza olanak sağlar. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte photoshop programlarıda sürekli gelişmektedir.
Eski sürüm olan bilgisayar da bu tip programlar açılmaz yada açılsa bile yavaşlıktan çalışamazsınız. Çalışamadığınız gibi bilgisayar da başka işlem yapamazsınız.

Yada photoshop programlarına ayda yılda bir işiniz düşüyorsa çok nadir kullanmıyorsanız anlatacağım konu tam sizlere göre.

Profesyonel olmasada resimlerimiz üstündeki oynamaları, photoshop programını bilgisayarımıza indirmeye gerek kalmadan web sitesi araçılığyla halledebiliriz. Photoshop araçlarının ve efektlerinin birçoğunu bünyesinde barındırıyor. Bu sayede bilgisayarımız büyük kasılmalardan harddiskimizi gereksiz dosya fazlalığından kurtarmış oluyoruz. Bir de arada bir kullanıyorsanız tam size göre.

Ama bu web sitesi belki yapmak istediğiniz resmi yapmanızda olanak sağlamayabilir o zamanda photoshop cs 6 yı bilgisayarınıza indirmeniz de fayda var. Bu sayede istediğiniz resmi zorlanmadan yapacaksınız.

indirmeden photoshop yapmak için TIKLAYIN

Site adresi: http://www.izleogren.net

“İndirmeden Photoshop Yapma” için 33 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir