indirmeden fotoshop yap

  • Ana Sayfa » Photoshop
  • 28 Haziran 2017 - 10:41:47
indirmeden fotoshop yap

Fotoshop hayatımızın artık her yerinde kendini göstermektedir. Şu günler de öz çekim (selfile) fotoğraflarının çoğunda fotoshop görmemiz mümkündür. Fakat fotoshop programlarının gerek kurulumu olsun gerek bilgisayarı kasması yönünde bir çok da dez avantajı da bulunmaktadır. Fotoshop programlarını çok iyi kullanabiliyorsanız adobe fotoshop tan şaşmayın derim. Fakat kullanıcıların büyük bir kısmı bir yada iki adet fotoğrafı […]

Fotoshop hayatımızın artık her yerinde kendini göstermektedir. Şu günler de öz çekim (selfile) fotoğraflarının çoğunda fotoshop görmemiz mümkündür. Fakat fotoshop programlarının gerek kurulumu olsun gerek bilgisayarı kasması yönünde bir çok da dez avantajı da bulunmaktadır. Fotoshop programlarını çok iyi kullanabiliyorsanız adobe fotoshop tan şaşmayın derim. Fakat kullanıcıların büyük bir kısmı bir yada iki adet fotoğrafı düzenlemek için kullanıyor. Sonra fotoshop programı bilgisayarın bir köşesinde unutulup gidiyor. Unutulmasına rağmen bilgisayarınız da durduk yere yer kaplıyor. Programı silseniz tekrardan iki üç ay sonra işiniz düşebilir her defasında kur geri kaldır da size zaman kaybı yaşatır.

Yapacağınız fotoshop eğer profesyonel değilse, küçük bir iki yerinde oynamalar yapacaksanız bu olanağı sağlayan bir çok online fotoshop web siteleri bulunmaktadır. İçlerinden en kullanışlı olan ve adobe fotoshop programına benim en yakın olarak gördüğüm pixlr.com sitedir. Bu site sizlere online fotoshop yapma imkanı sunmaktadır. Resimlerinizin boyutunu değiştirebilir, arka planı silebilir, sıfırdan çizim yapabilir, kes yapıştır, kırmızı göz düzeltme gibi bir çok işlevi gerçekleştirebilirsiniz.

Fotoshop yaparken kullanmış olduğunuz efektler dışında bütün işlemlerinizi bu online fotoshop sitesinden yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu siteye girip fotoshop yapmak istediğiniz resim ile ilgili hayal kurmak ve yapmak.

 

indirmeden online fotoshop yapmak için TIKLAYIN

 

İndirmeden Photoshop Yapabilir miyiz ?
Resim düzenleme aracı olarak photoshop proğramları kullanılır. Bu programlar genel olarak ve parça parça işlev yapabilirler. Ama dünyada en fazla adobe’nin ürünü olan photoshop cs sürümleri tercih edilmektedir. Resimlerini a-z ye bütün herşeyini değiştirebilir yada sıfırdan resim yapmanıza olanak sağlar. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte photoshop programlarıda sürekli gelişmektedir.
Eski sürüm olan bilgisayar da bu tip programlar açılmaz yada açılsa bile yavaşlıktan çalışamazsınız. Çalışamadığınız gibi bilgisayar da başka işlem yapamazsınız.

Yada photoshop programlarına ayda yılda bir işiniz düşüyorsa çok nadir kullanmıyorsanız anlatacağım konu tam sizlere göre.

Profesyonel olmasada resimlerimiz üstündeki oynamaları, photoshop programını bilgisayarımıza indirmeye gerek kalmadan web sitesi araçılığyla halledebiliriz. Photoshop araçlarının ve efektlerinin birçoğunu bünyesinde barındırıyor. Bu sayede bilgisayarımız büyük kasılmalardan harddiskimizi gereksiz dosya fazlalığından kurtarmış oluyoruz. Bir de arada bir kullanıyorsanız tam size göre.

Ama bu web sitesi belki yapmak istediğiniz resmi yapmanızda olanak sağlamayabilir o zamanda photoshop cs 6 yı bilgisayarınıza indirmeniz de fayda var. Bu sayede istediğiniz resmi zorlanmadan yapacaksınız.

indirmeden photoshop yapmak için TIKLAYIN

Site adresi: http://www.izleogren.net

İndirmeden Fotoshop Yapma

Bilgisayarınıza yada cep telefonunuza herhangi bir program indirmeden fotoshop yapabilirsiniz. Gerekli olan tek şey internetinizin olması yada wifiden bağlanmanız gerekmektedir. İndirmeden fotoshop yapma sayesinde bilgisayarınız da ve cep telefonunuz da gereksiz yer kaplamıyor, bir de zaten sürekli fotoshop yapmıyoruz. Arada bir yapmak içinde program yada uygulama kurmanıza gerek yoktur.

Amatör olarak yapabileceğiniz bütün fotoshop işleriniz de kolaylık olacaktır. Profesyonel olarak kullandığımız fotoshop programlarının bir çok özelliği bünyesinde bulundurmaktadır. Programlardaki özelliklere en yakın ve en kullanışlı fotoshop yapma sitesidir.

Türkçe dil desteğinin olması da ayrı bir güzellik, aynı zamanda üye olarak daha hızlı bir şekilde web uygulması olan fotoshop yapma sitesine ulaşabilirsiniz. Ama sürekli fotoshop ile ilgileniyorsanız logo, web tasarım, kapak tasarım, facebook kapak tasarım gibi teferrueatları işleri bu web uygulamasından yapmak biraz sıkıntılı olacağından dolayı bilgisayarınız da fotoshop programı indirerek çalışmanız en mantıklısı olacaktır.

site adresi : https://pixlr.com/editor/

  • Yorumla
Reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz