Hızlı Ayakkabı Bağlama Tekniği
Hızlı Ayakkabı Bağlama Tekniği

Ayakkabı bağları bazen acele ile evden çıkmamız gerektiğinde başımıza dert oluyor. Ayakkabının ayaktan çıkmasına engel olmak için yapılan bağcıklar bazen bize de engel oluyor. Evden çıkarken, okuldayken hele bir de halı sahada maça başlamadan önce vaktimizi boşa geçirmekten başka bir şeye yaramıyorlar. İşte tam da bu noktada edindiğimiz yeni bilgilerle ayakkabı bağcığı problemine çare bulduk. […]

Ayakkabı bağları bazen acele ile evden çıkmamız gerektiğinde başımıza dert oluyor. Ayakkabının ayaktan çıkmasına engel olmak için yapılan bağcıklar bazen bize de engel oluyor. Evden çıkarken, okuldayken hele bir de halı sahada maça başlamadan önce vaktimizi boşa geçirmekten başka bir şeye yaramıyorlar. İşte tam da bu noktada edindiğimiz yeni bilgilerle ayakkabı bağcığı problemine çare bulduk. İşte size izle öğren akademisinden hayatı kolaylaştıracak çözüm.

Öncelikle;
ipleri elimize alıyoruz, sol elimizin parmaklarını ipin altından sağ elimizin parmaklarını ipin üstünden alarak parmaklarımızı çapraz hale getiriyoruz.

Bundan sonrası oldukça basit çapraz parmaklar arasındaki ipleri alarak işlemi tamamlıyoruz. Ayakkabı bağcığı bağlamak artık çocuk oyuncağı.

  • Etiketler
  • Yorumla
Reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz