Duman Efekti Verme Resimlere

  • Ana Sayfa » Photoshop
  • 28 Haziran 2017 - 13:32:36
Duman Efekti Verme Resimlere

İnstaagramdaki efektlerden biridir. Fakat instagram kullanmayan arkadaşlara yönelik fotoshop ile duman efekti vermeyi anlatmaya çalıştık. Resimleriniz de harika bir görünüm elde edeceksiniz. Örnek olsun diye kahveye duman efekti uyguladık sizler de istediğiniz herhangi bir cisme duman efektini verebilirsiniz. Hatta fotoğraflarınıza daha güzel bir şekilde uygularsanız gizemli havası yaratabilirsiniz. Tek yapmanız gereken fotoshop programını kurup videomuzu […]

İnstaagramdaki efektlerden biridir. Fakat instagram kullanmayan arkadaşlara yönelik fotoshop ile duman efekti vermeyi anlatmaya çalıştık. Resimleriniz de harika bir görünüm elde edeceksiniz. Örnek olsun diye kahveye duman efekti uyguladık sizler de istediğiniz herhangi bir cisme duman efektini verebilirsiniz. Hatta fotoğraflarınıza daha güzel bir şekilde uygularsanız gizemli havası yaratabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken fotoshop programını kurup videomuzu baştan sona takip ederek adım adım fotoğraflarınıza uygulamak. Bir iki uygulamadan sonra alışacaksınız. Basit olabilir ama bilgi paylaşmak güzeldir. İzle öğren.

  • Yorumla
Reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz