Ateşli Resim Yapma Fotoshop Yap

  • Ana Sayfa » Photoshop
  • 6 Mart 2013 - 15:05:24
Ateşli Resim Yapma Fotoshop Yap

Merhaba arkadaşlar Photoshop yapmak ateşli resimler yapabilirsiniz. Sadece en ateşli resminizi seçin ve alev eklemek için videoyu izleyin. Resimleriniz ateşli olsun.. Basit olabilir ama bilgi paylaşmak güzeldir. İzle öğren. Photoshop programı ile, yangın söndürme eserlerinin nasıl uygulanacağını öğreneceğiz. Her iki resimde de, Photoshop programımızla açıp V simgesine basarak yangın resmi orijinal resmimize kaydırıp sağ taraftaki katman […]

Merhaba arkadaşlar Photoshop yapmak ateşli resimler yapabilirsiniz. Sadece en ateşli resminizi seçin ve alev eklemek için videoyu izleyin. Resimleriniz ateşli olsun.. Basit olabilir ama bilgi paylaşmak güzeldir. İzle öğren.

Photoshop programı ile, yangın söndürme eserlerinin nasıl uygulanacağını öğreneceğiz.
Her iki resimde de, Photoshop programımızla açıp V simgesine basarak yangın resmi orijinal resmimize kaydırıp sağ taraftaki katman penceresinin Katman 1’deki göz işaretini tıklayın ve yangın resmini gizleyin .
Şimdi orijinal resmimize bakıyoruz. Klavyenizdeki L tuşuna basın, Çokgen Kement Aracı’nı seçin ve yüzün karanlık olmayan bölümlerini seçin.
Ctrl + Alt + D yerini seçtikten sonra Tüy Yarıçapı ayarına 10 px Type Arrow basarak düğmesine basarız. Bu, alanın geri kalan tarafına 10 piksel kademeli bir şeffaflık ayarı vererek daha orijinal bir görüntü verecektir.
Klavyemizde Ctrl + J tuşlarına basıp seçili alanı kopyalayacağız. Sağdaki katman penceresinden Katman 1 simgesini kapatırız, daha sonra görünür hale getirmek için simge simgesine tekrar basın ve Katman 2’yi Katman 1’e basın.

Katman sıralama işlemini resimde olduğu gibi yapmazsak böyle bir görüntü ortaya çıkacaktır.
Katman 1’in Sert Işık Katmanı 2 ‘ye yakın Yumuşak ışık yapıyor.
Yapacağımız şey, sonuçta elde ettiğimiz sonuçtur.

  • Yorumla
Reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz